Polityka prywatności

Polityka prywatności

Administrator strony zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika strony obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Moja firma szanuje Twoją prywatność! Nie sprzedaje oraz nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy teleadresowych użytkowników serwisu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu, nie wypełniać żadnych formularzy wymagających podania danych osobowych lub kontaktowych oraz nie zamawiać żadnych produktów i usług.

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail oraz telefon. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było zrealizować usługę dla użytkownika serwisu. Imię pozwala zwracać się do użytkowników po imieniu.

Niezapowiedziane wiadomości

Moja firma zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Niezapowiedziane wiadomości wysyłane są sporadycznie.